Biuro w Poznaniu
ul. Jerzego Suszki 9, 60-681 Poznań
tel. 61 656 99 71
godziny 7:30 - 15:30


Subregionalne biuro w Pile
ul. Dąbrowskiego 8, 64 - 920 Piła, Inwest Park
tel. 514 636 170
godziny 7:30 - 15:30
Wszyscy pracownicy są dostępni po uprzednim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

KADRA OWES ETAP

Lp.

Imię i nazwisko

Stanowisko

E-mail

Telefon

1.

Zbyszko Siewkowski

Koordynator merytoryczny

zbyszko.siewkowski@owesetap.pl

61 656 99 71

2.

Maciej Perzyński

Partner projektu

maciej.perzynski@owesetap.pl

514 636 170

3.

Agnieszka Przewoźniczak

Pracownik punktu informacyjnego w Pile

agnieszka.przewozniczak@owesetap.pl

514 636 170

4.

Agnieszka Henke

Fundraiser

agnieszka.henke@owesetap.pl

514 636 170

5.

Anita Oblizajek

Specjalista ds. zwiększania widoczności ES

anita.oblizajek@owesetap.pl

61 656 99 71

6.

Magdalena Marcinkowska

Specjalista ds. rozliczania dotacji i monitorowania PS

magda.marcinkowska@owesetap.pl

61 656 99 71

SPECJALIŚCI DS. ANIMACJI

7.

Marta Krajewska

Koordynator działań partnerskich

marta.krajewska@owesetap.pl

737 498 162

8.

Magdalena Głowacka

Specjalista ds. animacji

magda.glowacka@owesetap.pl

61 656 99 71

DORADCY KLUCZOWI

9.

Lidia Nowotna

Specjalista wspierający doradców

lidia.nowotna@owesetap.pl

602 800 624

10.

Piotr Kaczmarek

Doradca kluczowy

piotr.kaczmarek@owesetap.pl

606 411 608

11.

Tomasz Krzyminiewski

Doradca kluczowy

tomasz.krzyminiewski@owesetap.pl

603 184 871

DORADCA DS. PODMIOTÓW REINTEGRACYJNYCH

12.

Ewa Roman

Doradca ds. podmiotów reintegracyjnych

ewa.roman@owesetap.pl

606 912 714

DORADCY KLUCZOWI BIZNESOWI

13.

Hanna Caplewska

Doradca kluczowy biznesowy

hanna.caplewska@owesetap.pl

605 726 610

14.

Agnieszka 
Grablewska-Aagten

Doradca kluczowy biznesowy

agnieszka.grablewska@owesetap.pl

61 656 99 71

15.

Damian Ratajczak

Doradca kluczowy biznesowy

damian.ratajczak@owesetap.pl

888 781 223

DORADZTWO SPECJALISTYCZNE

16.

Alicja Noska-Figiel

Doradca ds. marketingu

owesetap@owesetap.pl

61 656 99 71

17.

Maciej Wypych

Doradca ds. prawa

Konsultant ds. zamówień publicznych

owesetap@owesetap.pl

61 656 99 71

18.

Edyta Kantecka

Doradca ds. księgowo-rachunkowych

owesetap@owesetap.pl

61 656 99 71

19.

Dorota Piechowiak

Doradca zawodowy

Psycholog

owesetap@owesetap.pl

61 656 99 71

20.

Anatol Obecny

Doradca ds. finansowych

owesetap@owesetap.pl

61 656 99 71



Copyright Stowarzyszenie ETAP